Produkty LifeSaver® vyrobené vo Veľkej Británii sú prenosné zariadenia na čistenie vody, ktoré fungujú na princípe tlakovej ručnej pumpy. Vzduch tlačí vodu cez približne 15 nanometrov (0,015 mikrónov) široké póry membrány z dutých vlákien. Tie zachytávajú znečistenie vrátane baktérií a vírusov. Nie sú potrebné žiadne chemikálie ani elektrická energia. To robí z produktov LifeSaver úplný unikát.

 Patentovaná technológia "FailSafe" zároveň zaisťuje, že filtračné zariadenia prestanú fungovať, ak je filter zanesený a je potrebné ho vymeniť. Tým pádom nedôjde k ohrozeniu užívateľa ani po prekročení životnosti filtra.

 Vodné filtre LifeSaver spĺňajú normy protokolu NSF 231 na základe odporúčania Agentúry pre ochranu životného prostredia USA (EPA). Čističe LifeSaver filtrujú baktérie na minimum Log 6 (99,9999%), vírusy na minimum Log 4 (99,99%) a mikroorganismy na minimum Log 3 (99,9%).

 Filtračná technológia LifeSaver dokonale vyčistí vodovodnú vodu, dažďovú vodu, vodu získanú priamo z jazier, riek, rybníkov a dokonca aj kalných kaluží. Vďaka LifeSaver získate zaručene čistú a pitnú vodu nech už ste kdekoľvek.

Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite, GoalZero
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů